Bet-Bruk

Ogrodzenia

Ogrodzenia

 

Podejmując decyzję o wykonaniu ogrodzenia z kamienia należy mieć pewność, że zostanie ona wykonana solidnie oraz zgodnie ze sztuka budwlaną. Prowadząc prace dla naszych Klientów zawsze wiemy, co jest dla nich ważne i dążymy do tego, aby spełnić ich oczekiwania. Uzgodniona cena nie zostaje zmieniona w trakcie inwestycji, terminowość prac jest dla nas priorytetem, po wykonaniu prac pozostawiamy teren doprowadzony do stanu przed rozpoczęciem prac przy ogrodzeniu. Jeżeli Klient w trakcie prac zdecyduje się na modyfikacje, każdorazowo uzgdaniamy szczegóły zmian, dążąc jednocześnie do utrzymania się w kosztach inwestycji. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że decydując się na kosztowną w porównaniu np. z ogrodzeniem z siatki budowę ogrodzenia z kamienia Klient oczekuje solidnego wykonania prac. Dlatego też zawsze pracujemy tak, jakbyśmy wykonywali inwestycję dla nas samych.

 

Ogrodzenie z kamienia stawiane jest nie na rok, dwa, trzy - ale na całe lata. Dlatego tak ważne jest, aby firma, która je wykonywała charakteryzowała się doświadczeniem oraz wysoką jakością prowadzonych prac. Fakt, że jesteśmy polecani przez naszych Klientów swoim znajomym (rekomendacje stanowią ponad 90% realizowanych inwestycji) jest dla nas najważniejszym wyróżnikiem jakości prowadzonych prac.Nie jest ważne, czy przedmiotem prac jest elewacja z kamienia, czy też np. tarasy z kamienia, który nie jest dostępny w Polsce.


                                    

 

 

 

« Wróć
Ścieżki z kamienia
Układanie schodów
Układanie palisad i kravento
Układanie krawężników
Konserwacja
Zasada układania z 3 palet
Etapy układania kostki brukowej
Jak wybrać kostkę
Instrukcja układania kostki brukowej
Witamy!

Witamy na nowej stronie Bet-Bruk.pl

 zobacz więcej »

Artykuły

Zapraszam do zapoznania się z kilkoma artykułami, które opisują kilka podstawowych czynności związanych z kostką brukową.

 zobacz więcej »

Rondo Zwycięstwa w Bielsku-Białej

Ostatnio firma prowadzi prace brukarskie na terenie Ronda Zwycięstwa w Bielsku-Białej.

 zobacz więcej »