Bet-Bruk

Gdzie pracujemy

Gdzie pracujemy

 

 

 

Bet-Bruk i jego odział w Strzegomiu PPG-Strzegom świadczy od około 20 lat usługi w zakresie układania i produkcji kostki  brukowej (granitowej oraz betonowej) .Posiadamy własną linie do produkcji kostki granitowej w Strzegomiu “sercu” polskiego granitu, maszyny do mechanicznego układania kostki betonowej .

Dzięki temu możemy być konkurencyjni i niezależni od dostawy materiałów przy wykonywaniu zleceń. Firma świadczy usługi na terenie całego kraju. Wykonywała zlecenia między innymi na terenie Zakładów Produkcji Telewizorów LG (Strefa Wrocław) Zakład Budowy Maszyn Numerycznych Kędzierzyn Koźle,Główny Biurowiec Huty Metalu w Trzyńcu Czechy i wiele innych.. W razie nawiązania współpracy i podpisaniu zlecenia firma oddelegowuje potrzebną ilość pracowników wraz z kierownikiem robót i wykonuje powierzone zadania. Zapraszamy do współpracy. 

 

 

 

W 2014 roku firma zakończyła prace na terenie Parku Krajoznawczego Góra Św Anny. Z nieczynnego kamieniołomu Gmina zainwestowała w atrakcję turystyczną. Mianowicie można w sposób bezpieczny zwiedzać  cały kamieniołom i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat miejscowości i Klasztoru na terenie Góry Św. Anny.

 

 

 

 

 

Rok 2015 Firma prowadzi prace na terenie ronda w Żywcu .Budowana jest nowa obwodnica (Żywiec- Korbielów) oraz most na rzece Soła. 

 

W 2018 roku firma Bet-Bruk została połączona z firmą Sudeckie Drogi Sp z o.o. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

« Wróć